RT0805BRD0734R8L
MFR.Part #
RT0805BRD0734R8L
JLCPCB Part #
C865419
Description
-55℃~+155℃ 125mW 34.8Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS