RT0805BRD0733KL
MFR.Part #
RT0805BRD0733KL
JLCPCB Part #
C728650
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 33kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS