RT0805BRD07330RL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT0805BRD07330RL
JLCPCB Part #
C706235
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 330Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS