RT0805BRD072R2L
MFR.Part #
RT0805BRD072R2L
JLCPCB Part #
C7065059
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.2Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS