RT0805BRD072K37L
MFR.Part #
RT0805BRD072K37L
JLCPCB Part #
C865374
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 2.37kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS