RT0805BRD072K34L
MFR.Part #
RT0805BRD072K34L
JLCPCB Part #
C865373
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.34kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS