RT0805BRD0724R9L
MFR.Part #
RT0805BRD0724R9L
JLCPCB Part #
C865329
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 24.9Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS