RT0805BRD0723K2L
MFR.Part #
RT0805BRD0723K2L
JLCPCB Part #
C865319
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 23.2kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS