RT0805BRD07200KL
MFR.Part #
RT0805BRD07200KL
JLCPCB Part #
C728645
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 200kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS