RT0805BRD071R69L
MFR.Part #
RT0805BRD071R69L
JLCPCB Part #
C6207863
Description
-55℃~+155℃ 1.69Ω 125mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS