RT0805BRD0719K1L
MFR.Part #
RT0805BRD0719K1L
JLCPCB Part #
C706224
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 19.1kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS