RT0805BRD07130KL
MFR.Part #
RT0805BRD07130KL
JLCPCB Part #
C706212
Description
-55℃~+155℃ 125mW 130kΩ 150V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS