RT0805BRD07118KL
MFR.Part #
RT0805BRD07118KL
JLCPCB Part #
C865149
Description
-55℃~+155℃ 118kΩ 125mW 150V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS