RT0805BRD0710R2L
MFR.Part #
RT0805BRD0710R2L
JLCPCB Part #
C865139
Description
-55℃~+155℃ 10.2Ω 125mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS