RT0805BRD07107RL
MFR.Part #
RT0805BRD07107RL
JLCPCB Part #
C865131
Description
-55℃~+155℃ 107Ω 125mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS