RT0805BRD07101KL
MFR.Part #
RT0805BRD07101KL
JLCPCB Part #
C7302896
Description
-55℃~+155℃ 101kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS