RT0805BRC0754R9L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT0805BRC0754R9L
JLCPCB Part #
C864988
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 54.9Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS