RT0805BRC074K22L
MFR.Part #
RT0805BRC074K22L
JLCPCB Part #
C864961
Description
-55℃~+155℃ 125mW 4.22kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS