RT0805BRC0748K7L
MFR.Part #
RT0805BRC0748K7L
JLCPCB Part #
C864952
Description
-55℃~+155℃ 125mW 48.7kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS