RT0805BRC0742R2L
MFR.Part #
RT0805BRC0742R2L
JLCPCB Part #
C864921
Description
-55℃~+155℃ 125mW 42.2Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS