RT0805BRC07330RL
MFR.Part #
RT0805BRC07330RL
JLCPCB Part #
C864852
Description
-55℃~+155℃ 125mW 330Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS