RT0805BRC071K74L
MFR.Part #
RT0805BRC071K74L
JLCPCB Part #
C864725
Description
-55℃~+155℃ 1.74kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS