RT0805BRC071K58L
MFR.Part #
RT0805BRC071K58L
JLCPCB Part #
C864719
Description
-55℃~+155℃ 1.58kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS