RT0805BRC07196RL
MFR.Part #
RT0805BRC07196RL
JLCPCB Part #
C864696
Description
-55℃~+155℃ 125mW 196Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS