RT0805BRC0716R9L
MFR.Part #
RT0805BRC0716R9L
JLCPCB Part #
C864671
Description
-55℃~+155℃ 125mW 16.9Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS