RT0805BRC0714K7L
MFR.Part #
RT0805BRC0714K7L
JLCPCB Part #
C864641
Description
-55℃~+155℃ 125mW 14.7kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS