RT0805BRB0797K6L
MFR.Part #
RT0805BRB0797K6L
JLCPCB Part #
C864568
Description
-55℃~+155℃ 125mW 97.6kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS