RT0805BRB07953RL
MFR.Part #
RT0805BRB07953RL
JLCPCB Part #
C864564
Description
-55℃~+155℃ 125mW 953Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS