RT0805BRB078K66L
MFR.Part #
RT0805BRB078K66L
JLCPCB Part #
C864553
Description
-55℃~+155℃ 125mW 8.66kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS