RT0805BRB078K2L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT0805BRB078K2L
JLCPCB Part #
C864551
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 8.2kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS