RT0805BRB07825RL
MFR.Part #
RT0805BRB07825RL
JLCPCB Part #
C864535
Description
-55℃~+155℃ 125mW 825Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS