RT0805BRB077R68L
MFR.Part #
RT0805BRB077R68L
JLCPCB Part #
C5738764
Description
-55℃~+155℃ 125mW 7.68Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS