RT0805BRB077K87L
MFR.Part #
RT0805BRB077K87L
JLCPCB Part #
C864530
Description
-55℃~+155℃ 125mW 7.87kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS