RT0805BRB0778K7L
MFR.Part #
RT0805BRB0778K7L
JLCPCB Part #
C864524
Description
-55℃~+155℃ 125mW 78.7kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS