RT0805BRB07768KL
MFR.Part #
RT0805BRB07768KL
JLCPCB Part #
C864518
Description
-55℃~+155℃ 125mW 768kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS