RT0805BRB07715RL
MFR.Part #
RT0805BRB07715RL
JLCPCB Part #
C864507
Description
-55℃~+155℃ 125mW 715Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS