RT0805BRB076R04L
MFR.Part #
RT0805BRB076R04L
JLCPCB Part #
C5879590
Description
-55℃~+155℃ 125mW 6.04Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS