RT0805BRB07649RL
MFR.Part #
RT0805BRB07649RL
JLCPCB Part #
C864477
Description
-55℃~+155℃ 125mW 649Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS