RT0805BRB0761R9L
MFR.Part #
RT0805BRB0761R9L
JLCPCB Part #
C864467
Description
-55℃~+155℃ 125mW 61.9Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS