RT0805BRB0756R2L
MFR.Part #
RT0805BRB0756R2L
JLCPCB Part #
C864441
Description
-55℃~+155℃ 125mW 56.2Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS