RT0805BRB074R7L
MFR.Part #
RT0805BRB074R7L
JLCPCB Part #
C6460756
Description
-55℃~+155℃ 125mW 4.7Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS