RT0805BRB074K7L
MFR.Part #
RT0805BRB074K7L
JLCPCB Part #
C864412
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 4.7kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS