RT0805BRB074K12L
MFR.Part #
RT0805BRB074K12L
JLCPCB Part #
C864404
Description
-55℃~+155℃ 125mW 4.12kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS