RT0805BRB07442KL
MFR.Part #
RT0805BRB07442KL
JLCPCB Part #
C864376
Description
-55℃~+155℃ 125mW 442kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS