RT0805BRB073K09L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT0805BRB073K09L
JLCPCB Part #
C864341
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.09kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS