RT0805BRB07390RL
MFR.Part #
RT0805BRB07390RL
JLCPCB Part #
C864334
Description
-55℃~+155℃ 125mW 390Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS