RT0805BRB0734RL
MFR.Part #
RT0805BRB0734RL
JLCPCB Part #
C864311
Description
-55℃~+155℃ 125mW 34Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS