RT0805BRB0731R6L
MFR.Part #
RT0805BRB0731R6L
JLCPCB Part #
C864291
Description
-55℃~+155℃ 125mW 31.6Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS