RT0805BRB0730RL
MFR.Part #
RT0805BRB0730RL
JLCPCB Part #
C864287
Description
-55℃~+155℃ 125mW 30Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS