RT0805BRB0730K1L
MFR.Part #
RT0805BRB0730K1L
JLCPCB Part #
C864282
Description
-55℃~+155℃ 125mW 30.1kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS